REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Jak na reklamaci

Každou objednávku pečlivě balím a kontroluji, abyste byli maximálně spokojeni, i přesto se však může stát, že zbožím bude něco v nepořádku. Pokud se tak stane, dejte mi prosím co nejdříve vědět na email atelier@divokrasno.cz.

Můžete vyplnit reklamační formulář a poslat mi ho, nebo napsat do emailu číslo Vaší objednávky a jaký je důvod reklamace. Zkuste popsat vzniklou škodu, nebo přiložte fotografii vady.

Po přijetí emailu spolu vymyslíme, jestli budete chtít náhradu za zboží, nebo vrátit peníze.

Reklamace posílejte bezplatně přes Zásilkovnu, pošlu vám váš speciální kód, který platí pouze pro reklamování zboží. Pokud chcete vrátit peníze, přiložte do balíčku číslo svého účtu, na které chcete poslat zpět peníze.

Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 kalendářních dnů, ale budu se snažit vše vyřídit co nejrychleji 

 

Vrácení zboží / výměna

Balíček se zbožím je v pořádku, ale vy přesto nejste spokojeni? Moc mě mrzí, že jsem nesplnila vaši představu a vy máte možnost využít lhůtu 14 dnů na vrácení zboží zpět do mého ateliéru.

Než se rozhodnete poslat zboží zpět, prosím dejte mi vědět na email, nebo můžete využít formulář a vyplněný mi ho zaslat  atelier@divokrasno.cz a domluvíme spolu detaily odeslání a vrácení peněz.

 

 

Zde najdete ke stažení Vzorový formulář pro uplatnění reklamace.

Zde najdete ke stažení Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz