Příběh Divokrásna

Jsem velký snílek, duší rebel i skrytý romantik, který vidí krásu v maličkostech. Jsem divoženka, kterou uchvátila nespoutaná a hravá krása přírody ve všech jejích aspektech. A v neposlední řadě jsem matka a manželka. Můj manžel Václav mě motivoval a podporoval v malování již od počátku našeho vztahu. Když jsem Václava poznala, naprosto mě uchvátila jeho zručnost – vyrábí kované lampy, drobný nábytek, soustruží nádobí a mnoho dalšího. Vzájemně v sobě probouzíme kreativitu a vášeň tvořit.

 270B8495-F11F-45FE-A00A-A9A2737E5F5A

Cesta k vlastní značce byla zdlouhavá a místy bolestivá. Vše jsem chtěla hned, bez čekání. Vysnila jsem si svou vizi, které jsem chtěla dosáhnout. Okamžitě, za každou cenu. Ale realita mi brzy ukázala, že cesta k vlastní značce není romantická procházka růžovou zahradou. Někdy je stejně divoká a nepředvídatelná, jako příroda kolem. Jsou to tisíce hodin tvrdé práce, doprovázené úspěchy, ale i pády. Brzy jsem pochopila, že ke své tvorbě a budování značky musím přistoupit jemně. Snažím se učit našlapovat pomalými krůčky, opatrně a s úctou.

 DF83E547-2191-407F-A015-90568E1AFF89

Vše odstartovala ilustrace pro komunitu Farma naděje. Když jsem poprvé spatřila vlastní ilustraci na plecháčcích, věděla jsem, že toto je můj směr. Vlastní autorská kolekce přenesená na hrnečky. Postupně vznikaly další spolupráce doprovázené workshopy a prodejem na místních trzích. Objevila jsem v sobě radost z předávání mých zkušeností, kouzlo společné tvorby a naprosto mě ohromila energie lidí na trzích. Věděla jsem, že to je má cesta.

 227CF245-1679-4384-BD61-484A858BBF17

Při své tvorbě jsem součástí přírody a její sílu i křehkost přenáším na hrnečky, plecháčky, termosky či drobné papírenské produkty. Prostřednictvím štětců a akvarelových barev vyprávím příběhy. Jemnými tahy vrstvím na papír akvarelové barvy jako tenká barevná sklíčka. Každý tah štětce v sobě ukrývá ryzí atmosféru místních lesů, bylinkových luk, zpěv ptáků, hlasy zvířat i vůni kvetoucích zahrad. Zkuste si tuto malebnost představit. Zavřete oči…..

 

… a dopřejte si chvilku jenom pro sebe. Uvařte si svůj oblíbený nápoj a nechce se unášet divokrásnými příběhy. Zapomeňte na starosti i povinnosti. S každým pozvednutím hrnečku se i vy můžete ocitnout v kouzelném světě. Ve světě, kde jste jen vy a tento okamžik.

 

EA2C87A8-25B9-4583-93BE-E943E665518A

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz